E-reklama

E-commerce

Promocja na stronach on-line, głównie specjalizujących się w handlu elektronicznym przeżywa swój boom oraz nic nie wskazuje, ażeby w najbliższych latach miało się coś zmienić.

Zwiększająca się liczba adresatów Sieci jak również jego łatwiejsza osiągalność , a dodatkowo rozwój technologii informatycznej są przyczyną zaistniałego stanu rzeczy.

Wzrastająca konkurencyjność między samymi reklamodawcami, zmusza tych wyżej wymienionych do odnajdywania oraz realizowania coraz to bardziej produktywnych, niesztampowych oraz efektownych możliwości zwrócenia na siebie uwagi konsumenta.

Najnowszym rozwiązaniem, jaki został już wprowadzony w wirtualny świat ( po raz pierwotny poprzez „The New York Times”), jest płacenie reklamodawcą za dojście do audytorium a nie samo klikanie reklam. Funkcjonujący w nieodległej przeszłości system pomiaru efektywności reklam opierał się na liczbie wywołanych stron- reklamodawcy płacili za klikanie a nie za efektywność swoich stron.

Do standardowej e-reklamy np. linków sponsorowanych użytkownicy zdążyli już przywyknąć. Dziś zaczyna się era na blogi, podcasty 1 oraz czytniki RSS 2

To, co święci sukcesy na Zachodzie Europy, u człowieka w Rzeczpospolitej polskiej dopiero raczkuje. Kampanie na blogach przydarzają się sporadycznie i jest możliwość by je napotkać np. w serwisach umożliwiających gratisowe zakładanie pamiętników online (np. w eBlog.pl). Innym rozwiązaniem użytkowania blogów w ramach kampanii może być zorganizowany poprzez korporację Adidas w portalu Onet.pl konkurs na blog o piłce nożnej (powstało tych przed chwilą wspomnianych ponad 1,5tyś).

Koszty Na promocję W BLOGACH, PODCASTACH I RSS W USA

Prawidłowo skonstruowana i zlokalizowana reklama powinna zostać wyraźnie wyodrębniana, oznaczona według niebudzący wątpliwości, w kwestii jej charakteru a także musi zawierać:

oznaczenie subiektu, jaki zleca jej rozpowszechnienie zlecenie , a oprócz tego jego adresy elektroniczne;

wyraźny opis formy promocji (np. obniżki cen, lub ponadto np różnych profity wynikających z promowanym produktem) i warunków koniecznych do skorzystania z jej oferty;

ostrzeżenia i zastrzeżenia a także inne informacje, jakie mogą mieć wpływ na określenie odpowiedzialności strony.

1 publikacje dźwiękowe umieszczone na witrynie internetowej

dwa niezwykły program (czytnik), który aktualnie przedstawia nagłówki nowych informacji z wybranych przez użytkownika serwisów.

This article was written by admin